Náš tým

Seznamte se s personálem naší kliniky. Jsme tým zkušených veterinářů a sestřiček s mnohaletou praxí v oboru.
nastym | MM VET | Veterinární klinika a péče o vaše mazlíčky - Praha 4
nastym 2 | MM VET | Veterinární klinika a péče o vaše mazlíčky - Praha 4

Členové týmu MM-VET

Náš tým
MVDr. Jan Mára

Po absolvování VŠV nastoupil do Výzkumného ústavu do oddělení experimentální fyziologie. Později pracoval jako obvodní vet. lékař a složil atestaci 1. stupně. Od té doby absolvoval řadu odborných seminářů a školení. V roce 1996 otevřel veterinární ordinaci ve Fr. Lázních a založil útulek pro opuštěné psy v Horní Hraničné. Od roku 2000 provozuje s kolegou veterinární kliniku Vetpoint ve Vršovicích. V roce 2014 otevírá další pracoviště v Braníku.
Oblíbeným oborem je chirurgie.
Rád cestuje, lyžuje a chalupaří.
Doma má tři bobtailí slečny.

Náš tým
MVDr. Michaela Doubková

Studium na VFU Brno ukončila v roce 2010. Při studiu získávala praxi ve veterinární nemocnici Libuš, po studiu nastoupila na kliniku Regiavet, kde pracovala do roku 2015.Od roku 2018, po mateřské dovolené, pracuje na MM-VET, kde se specializuje na interní medicínu, zobrazovací diagnostiku a chirurgii. Pravidelně se účastní veterinárních kongresů a seminářů. Doma má dceru Elišku a Aničku, hovawarta Fanny, křížence Prcka a kočku Hvězdu.Ve volném čase ráda sportuje, podniká výlety se svou dvou- i čtyřnohou smečkou a čte knihy všeho druhu.

Náš tým
MVDr. Vendula Pazderová

Studium Veterinárního lékařství na VFU Brno zakončila v dubnu 2012. Během svého studia absolvovala půlroční zahraniční stáž v Turíně. Ihned po promoci začala pracovat jako veterinární lékař na klinice s nonstop provozem v Poděbradech. Až mateřské povinnosti ji navrátily zpět do Prahy a v současnosti se věnuje všeobecné interní medicíně psů, koček a drobných savců. Ve volném čase se věnuje své rodině, ráda všem vaří a peče, když zbývá čas, jde si zaběhat.
Doma má momentálně kočku, kocourka a 2 morčata.

Náš tým
Markéta Stříbrská

Vystudovala SOU Polygrafické Praha zakončené maturitou,
později SOU Jezdectví a dostihového sportu.
Vyšší zdravotnickou školu nedokončila z důvodu mateřství.
Je instruktorem jezdectví a certifikovaný přepravce zvířat.
Ve veterinární praxi působí od roku 1996 - na různých pracovištích.
V našem týmu je od roku 2019.
Jejími zájmy je farmaření, turistika, auta a čtení. Vlastní farmu, kde chová koně, psy, kočky, kozy, krávy, králíky a slepice.

Náš tým
Lenka Sochorová

V roce 2010 jsem ukončila studium na Vyšší zdravotnické škole a poté začala pracovat v jedné z pražských nemocnic. Už od mala jsou mým velkým koníčkem zvířata, a proto bylo i mým snem se stát veterinární sestřičkou. Tento sen se mi splnil v roce 2020.
Ve svých volných chvílích se věnuji svým čtyřnohým zvířecím kamarádům. 2leté fence plemene Cane Corso, svému koni jménem Jináček a zakrslým králíčkům. Věnuji se také dočasné péči pro nechtěné a týrané hlodavce a králíčky.

placeholder | MM VET | Veterinární klinika a péče o vaše mazlíčky - Praha 4
Vendula Mališková

Studovala Trenérství dostihových a sportovních koní. V rámci studia působila v dostihové stájí v Anglii. Asistovala při alternativní léčbě koní (akupunktura, homeopatie, byliny). V roce 2018 absolvovala kurz Instruktora praktického vyučování. Po mateřské dovolené zaměstnána na veterinární klinice Altavet. Ve volném čase se stará o slepice v Komunitním centru a pomáhá na Mini farmičce s koňmi. S partnerem kromě výchovy 5 ti leté dcery chovají 7 letou kočičku Kleopatru, peruánská morčata (Miláček a Mazlíček) a rybičky.

Záliby: koně, snowboard, floristika, hudba, tanec, zdravý životní styl

Náš tým
Petra Márová

Od roku 1996 je členem sboru rozhodčích exteriéru psů pod Českomoravskou kynologickou unií. Je Mezinárodní rozhodčí exteriéru psů FCI pro celou skupinu pasteveckých a ovčáckých plemen FCI I., pro některá plemena teriéru skupiny FCI III. a severská plemena a akity ze skupiny FCI V. Je dlouholetým členem Bobtail clubu, kde je nyní i prezidentem. Dále je členem Dozorčí rady Českomoravské kynologické unie. Úpravou srsti psů se profesionálně zabývá již od roku 1991. Mezi její záliby patří kynologie a cestování.

Aktuální informace z naší kliniky

7.10. 2022 neordinujeme

Vážení klienti, z důvodu účasti na veterinárním kongresu v pátek 7.10. neordinujeme. Děkujeme za pochopení.

Připravili jsme pro vás nový web!

Na našem novém webu naleznete přehledné informace o našich službách. Budeme rádi, když nám dáte vědět, jak se vám web líbí.